Toyota Itäkeskus

Visbynkatu 3, 00930 Helsinki

Automyynti

Toyota

Avoinna ma-pe 9 -18, la 10-14, (1.8. alk. la 10-16)

Uudet autot puh. 010 615 8311

s.posti autot@toyotaitakeskus.fi

Vaihtoautot 010 615 8333

s.posti vaihtoautot@toyotaitakeskus.fi

Soita uudet autot Soita vaihtoautot
Sulje
Mitja Lehto
Mitja Lehto

(poissa 30.6. asti)

automyyjä, Tax Free

mitja.lehto@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8269

Sandra Roos
Sandra Roos

automyyjä, Tax Free, Inva -varusteet

Sandra Roos

Puh. 010 615 8207

Pertti Suomela
Pertti Suomela

vaihtoautomyyjä

pertti.suomela@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8205

Marko Puntanen
Marko Puntanen

vaihtoautomyyjä

marko.puntanen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8298

Patrick Westrén-Doll
Patrick Westrén-Doll

vaihtoautomyyjä

patrick.westren-doll@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8637

Mika Latvasalo
Mika Latvasalo

vaihtoautomyyjä

mika.latvasalo@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8283

Peter Nässling
Peter Nässling

yritysmyynnin yhteyspäällikkö, taksit

peter.nassling@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8274

Kalle Lyytikäinen
Kalle Lyytikäinen

myyntipäällikkö

kalle.lyytikainen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 0106158633

Petri Palmu
Petri Palmu

vaihtoautoprosesseista vastaava

petri.palmu@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8266

Huolto

Toyota

Avoinna Ma - Pe 7 - 18

Huolto puh. 010 615 8355

s.posti huolto@toyotaitakeskus.fi

Korikorjaamo 010 615 8366

s.posti korikorjaamo@toyotaitakeskus.fi

Soita huoltoon Korikorjaamo
Sulje
Tomi Perkiömäki
Tomi Perkiömäki

huoltoneuvoja

tomi.perkiomaki@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8238

Jarmo Huovila
Jarmo Huovila

huollon ajanvaraus

jarmo.huovila@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8236

Tiina Ripatti
Tiina Ripatti

huollon ajanvaraus

tiina.ripatti@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8268

Ari Lammiola
Ari Lammiola

huoltoneuvoja, korikorjaamo

ari.lammiola@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8201

Markku Pajula
Markku Pajula

huoltoneuvoja, korikorjaamo

markku.pajula@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8244

Altti Väisänen
Altti Väisänen

huoltoneuvoja

altti.vaisanen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8230

Varaosat

Avoinna Ma - Pe 7 - 18

puh. 010 615 8344

s.posti varaosat@toyotaitakeskus.fi

Soita Varaosiin