Toyota Itäkeskus

Visbynkatu 3, 00930 Helsinki

Automyynti

Toyota

Avoinna ma-pe 9 -18, la 10-16

Uudet autot puh. 010 615 8311

s.posti autot@toyotaitakeskus.fi

Vaihtoautot 010 615 8333

s.posti vaihtoautot@toyotaitakeskus.fi

Soita uudet autot Soita vaihtoautot
Sulje
Mitja Lehto
Mitja Lehto

automyyjä, Tax Free

mitja.lehto@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8269

Sandra Roos
Sandra Roos

automyyjä, Tax Free, Inva -varusteet

sandra.roos@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8207

Pertti Suomela
Pertti Suomela

vaihtoautomyyjä

pertti.suomela@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8205

Antti Laukkanen
Antti Laukkanen

uudet autot

automyyjä

antti.laukkanen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8265

Markku Westerlund
Markku Westerlund

uudet autot

automyyjä

markku.westerlund@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 2727

Marko Puntanen
Marko Puntanen

vaihtoautomyyjä

marko.puntanen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8298

Mika Latvasalo
Mika Latvasalo

vaihtoautomyyjä

mika.latvasalo@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8283

Peter Nässling
Peter Nässling

yritysmyynnin yhteyspäällikkö, taksit

peter.nassling@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8274

Petri Palmu
Petri Palmu

vaihtoautoprosesseista vastaava

petri.palmu@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8266

Jani Pakarinen
Jani Pakarinen

myyntipäällikkö

jani.pakarinen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8633

Huolto

Toyota

Avoinna Ma - Pe 7 - 18, korikorjaamo 7-15

Huolto puh. 010 615 8355

s.posti huolto@toyotaitakeskus.fi

Korikorjaamo 010 615 8366

s.posti korikorjaamo@toyotaitakeskus.fi

Soita huoltoon Korikorjaamo
Sulje
Jarmo Huovila
Jarmo Huovila

huollon ajanvaraus

jarmo.huovila@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8236

Ari Lammiola
Ari Lammiola

huoltoneuvoja, korikorjaamo

ari.lammiola@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8201

Markku Pajula
Markku Pajula

huoltoneuvoja, korikorjaamo

markku.pajula@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8244

Altti Väisänen
Altti Väisänen

huoltoneuvoja

altti.vaisanen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8230

Mika Salonen
Mika Salonen

huollon ajanvaraus

mika.salonen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8313

Miikka Lindqvist
Miikka Lindqvist

huollon ajanvaraus

miikka.lindqvist@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8215

Jon Kytö
Jon Kytö

huoltoneuvoja

jon.kyto@metroauto.fi

Puh. 010 615 8223

Tero Koskinen
Tero Koskinen

huoltopäällikkö

tero.koskinen@toyotaitakeskus.fi

Puh. 010 615 8250

Varaosat

Avoinna Ma - Pe 7 - 18

puh. 010 615 8344

s.posti varaosat@toyotaitakeskus.fi

Soita Varaosiin